A csoport összetétele a 2023/2024. nevelési évben: 17 nagycsoportos korú gyermek

Közvetlen velük foglalkozó felnőttek:

Csárádi Barbara, Barbi néni – óvodapedagógus

Varga–Darabont Erika, Erika néni – óvodapedagógus

Nagyné Mezei Antónia, Ancsa néni – dajka

Munkánk során fontosnak tartjuk, hogy a gyermekek jól érezzék magukat, szívesen járjanak óvodába. Elfogadó, szeretetteljes légkört igyekszünk megteremteni számukra, amelyben biztonságban érzik magukat, így boldogan játszhatnak, fejlődhetnek. Fontosnak tartjuk, hogy a gyermekekkel sokat legyünk a friss levegőn, ahol a mozgásigényük kielégülhet.

Mottónk: „Nincs rossz időjárás, csak nem megfelelő öltözék!”

Fontosnak tartjuk a kreativitás kibontakozását, így mindig lehetőséget biztosítunk a szabad játékidő alatt a gyurmázásra, vágásra, ragasztásra. Természetesen heti rendszerességgel éneklünk, verselünk, mesélünk, sportolunk, kézműveskedünk, matematikai és környezeti tartalmakkal ismertetjük meg a gyermekeket spontán és tervezett, irányított formában is. 

Játékos módszerek segítségével fejlesztjük a gyermekek képességeit, melyek elengedhetetlenek az iskolába lépéshez.

Megszakítás