Parasport pályázat – Mocorgós siker

Hagyományainkhoz hűen az idei évben is részt vettünk a Magyar Parasport Napja alkalmából meghirdetett érzékenyítő programsorozaton. A Lélekmozgató fotópályázaton óvodánkat kiemelkedő pályaművéért díjazásban is részesítették.

A pályamunka egyik kolléganőnk által készített fotó kollázs volt, melyhez a képeket több csoport készítette. Szerettük volna megmutatni, hogy mennyire színesen, izgalmasan, játékba, cselekvésbe ágyazottan, ugyanakkor realisztikusan adtunk ízelítőt óvodásainknak a fogyatékkal élő társaik életének egy-egy mozzanatából.

A díj egy 45.000 forintos Decathlon vásárlási utalvány, melyből hasznos és nélkülözhetetlen sportszereket fogunk vásárolni a gyerekek számára.

A pályamű és az elismerés itt megtekinthető!

Szerző: Holdonnerné Fazekas Judit, igazgatóhelyettes, óvodapedagógus

Megszakítás