Fáni csoport – jó

Fáni csoport

A csoport munkatársai:

Szalay Laura – óvodapedagógus

Zsigóné Török Zita – pedagógiai asszisztens

Lakatos Ervinné, Marianna néni – dajka

2 éve dolgozunk jól össze szokott hármas egységben. Egymás gondolatait, szokásait ismerve támogatjuk, segítjük egymást abban, hogy óvodai kiscsoportunk a lehető legharmonikusabban működjön, a gyermekek testi és lelki fejlődését elsődlegesen szem előtt tartva.

Kezdetben feladatunk volt az újonnan érkező gyermekek szüleinek bátorítása, majd a gyermekek szeretetteljes,  befogadásának segítése egyéni fejlődésük maximális figyelembe vételével, egységes hármasunk közös szemléletével.

Fontosnak tartjuk már kis korban az egészséges életmód alakítását, mind a helyes táplálkozással, mind a mozgás megszerettetésével, személyes életforma, minta alapján.

Ezzel a szemlélettel minden lehetőséget és programot megragadunk a szülők együttműködő segítségével.

Hitvallásunk:

„Ép testben ép lélek!”

Megszakítás