A csoportban dolgozó felnőttek:

Holdonnerné Fazekas Judit, Judit néni – óvodapedagógus, igazgatóhelyettes

Vörösné Kenessey Erzsébet, Zsóka néni – pedagógiai asszisztens

Heim Tünde, Tücsi néni – dajka

A mi csoportunkban a gyerekek olyanok, mint a pillangók. Az egyik magasabbra tud repülni, a másik messzebbre, de mindegyik a legjobb tudása szerint repül. Ezért nálunk mindenki számít.

A nevelőmunka az életkori sajátosságokhoz, az egyéni fejlettséghez igazítva biztosítja a szociális és tárgyi környezetet. Meghatározó az érzelmi biztonság, az érzelem vezérelt megismerés, ezért a Pillangó csoportban minden nap történik valami, ami segít fejlődni, amit meg lehet tanulni, amin el lehet gondolkozni.

A testi-lelki szükségletek kielégítése segíti azt a lényeges és tartós változást, amely a gyermekeinkkel történik. Az óvodáskor végére- éppen úgy, ahogy a pillangók-  készen állnak a szárnyaik bontására, repülésre, az új életszakasz elkezdésére.